Zapraszamy do naszego biura w oddzielnym budynku, zlokalizowanego poza centrum miasta z wygodnym parkingiem.

Realizacje

Dom z antresolą

Elementem centralnym założenia funkcjonalnego budynku jest pokaźny, wysoki na dwie kondygnacje salon z jadalnią, wyglądający na ogród niemal całkowicie przeszkloną ścianą szczytową. Jadalnia przechodzi płynnie w otwartą kuchnię, w głębi której znajduje się dodatkowo spiżarnia. W bezpośrednim sąsiedztwie salonu znajduje się gabinet z widokiem na strefę wejściową. Rolę komunikacji pełni obszerny wiatrołap oraz hol z klatką schodową. Dwustanowiskowy garaż zawarty w bryle budynku dostępny jest z wiatrołapu.

Poddasze domu mieści otwartą antersolę nad salonem, łazienkę, garderobę oraz cztery sypialnie, z których trzy posiadają wyjścia na taras.

Przestrzennie bryła domu stanowi połączenie klasycznego kształtu dwuspadowego dachu części mieszkalnej z dachem płaskim cześci garażowej. Elementem łaczącym obie bryły jest biała attyka garażu, która przechodzi płynnie w zadaszenie strefy wejściowej by następnie utworzyć zadaszenie tarasu. Materiały elewacyjne wykorzystane w projekcie to klasyczne połączenie bieli, szarości, drewna i kamienia.