Zapraszamy do naszego biura w oddzielnym budynku, zlokalizowanego poza centrum miasta z wygodnym parkingiem.

Realizacje

Dom parterowy z garażem i opcją adaptacji poddasza

Wejście do budynku prowadzi przez obszerny wiatrołap, w którym znajdzie się sporo miejsca na szafę i wieszaki na okrycia wierzchnie. Z witrołapu wychodzimy na przestrzeń oddzielającą strefę dzienną i nocną z klatką schodową i obszerną wnęką na szafę.

Przestronny salon z możliwością podłączenia kominka wychodzi na częsciowo zadaszony taras i łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią, z której mamy dostęp do zamykanej spiżarni.

Wejścia do pomieszczeń strefy prywatnej, na którą składa się sypialnia z widokiem na ogród, łazienka i garderoba, znajdują się na lewo od wejścia do budynku.

Na poddaszu znajduje się pokój, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne.

Jednostanowiskowy garaż znajduje się w obrębie budynku i dostęp do niego zapewniony jest przez pomieszczenia gospodarcze i wiatrołap. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze dostepnę jest z ogrodu.

Bryła budynku jest oszczędna, z niewielkim rozrzeźbieniem w postaci częsciowo zadaszonego tarasu.

Materiały wykończeniowe elewacji to klasyczne zestawienie jasnego tynku, szarego klinkieru i okładziny drewnianej, której kolor zastosowano również do drzwi, okien i bramy garażowej. Dach czterospadowy o łagodnym kącie nachylenia połaci i drewnianej więźbie przykrywa murowaną konstrukcję budynku.